My Favorite Movies
| sxylad6996's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Omen 2006, R) |
|
| 2 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Omen 1976, R) |
|
| 4 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 5 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 6 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 8 |
Omen III: The Final Conflict 1981, R) |
|
| 9 |
Omen IV - The Awakening 1991, Unrated) |
|
| 10 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 11 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 12 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 14 |
Damien: Omen II 1978, R) |
|
| 15 |
You Got Served 2004, PG-13) |















