My Favorite Movies
| Sxyangelem's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 2 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 3 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Mighty Joe Young 1998, PG) |
|
| 9 |
Keeping Mum 2005, R) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Saw 2004, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 20 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 21 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 22 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 23 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 25 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 26 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 27 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 28 |
House on Haunted Hill 1999, R) |
|
| 29 |
The Beach 2000, R) |





























