Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SxcHeZZaaa15's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
2
Raise Your Voice 2004,  PG)
3
The Perfect Man 2005,  PG)
4
Just My Luck 2006,  PG-13)
5
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
6
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
7
Legally Blonde 2001,  PG-13)
8
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
9
There's Something About Mary 1998,  R)
10
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
11
Material Girls 2006,  PG)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
In Her Shoes 2005,  PG-13)
14
The Princess Diaries 2001,  G)
15
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
16
Bend It Like Beckham 2002,  PG-13)
17
Stuck On You 2003,  PG-13)
18
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
19
Spongebob Squarepants - Sponge for Hire 2004,  Unrated)
20
Racing Stripes 2005,  PG)
21
50 First Dates 2004,  PG-13)
22
Not Another Teen Movie 2001,  R)
23
American Pie 1999,  R)
24
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
25
American Pie 2 2001,  R)
26
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
27
Happy Feet 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments