My Favorite Movies
Give list a short description
| swtiine's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Flyboys 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 5 |
27 Dresses 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Mulan 1998, G) |
|
| 7 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 9 |
Annapolis 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |










