Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  swit93's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
lov it!!!!!!11
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
in our skul im of d mean girlz!!!!love it....
3
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
4
Raise Your Voice 2004,  PG)
5
High School Musical 2006,  G)
6
High School Musical 2 2007,  G)
7
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
8
Date Movie 2006,  PG-13)
9
The Perfect Man 2005,  PG)
10
Ice Princess 2005,  G)
11
Just My Luck 2006,  PG-13)
12
Hostel 2006,  R)
13
Hostel: Part II 2007,  R)
14
She's the Man 2006,  PG-13)
15
Aquamarine 2006,  PG)
16
Are We There Yet? 2003,  PG)
17
Are We Done Yet? 2007,  PG)
18
Jab We Met 2007,  PG)
19
Crossroads 2002,  PG-13)
20
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments