My Favorite Movies


  swimgal101's Rating My Rating
1
ATL 2006,  PG-13)
ATL
I LUV THIS MOVIE CUZ TI IS SOOOOOOOOOOOOOOOOCUTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Disturbia 2007,  PG-13)
3
Are We Done Yet? 2007,  PG)
Are We Done Yet?
so funny
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
luv this movie,hes so cute
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
luv it
6
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
so funny
7
Kickin' It Old Skool 2007,  PG-13)
Kickin' It Old Skool
luv it,it's sooooo funny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
luv this movie
9
The Game Plan 2007,  PG)
The Game Plan
OMG i want 2 c it so bad cuz "THE ROCK IS IN IT"
10
Cars 2006,  G)
Cars
luv this movie
11
Bee Movie 2007,  PG)
Bee Movie
i hope i can see it for my sis b day on november 19
12
Lady in the Water 2006,  PG-13)
Lady in the Water
it sounds scary
13
Phat Girlz 2006,  PG-13)
14
High School Musical 2006,  G)
15
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
i luv this movie,bobby is soooo funnyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
17
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
luvvvvvvvvvv this movie
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
the best pirates movie ever
19
The Grudge 2004,  PG-13)
20
The Grudge 2 2006,  PG-13)
21
Over the Hedge 2006,  PG)
22
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
The Spongebob Squarepants Movie
this movie is so funny,i love spongebob and patrick
23
Spongebob Squarepants - Where's Gary? 2005,  Unrated)
24
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
25
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
26
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
27
Big Momma's House 2000,  PG-13)
28
Malibu's Most Wanted 2003,  PG-13)
Malibu's Most Wanted
this movie is soooooooo funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments