My Favorite Movies


  1. Swim4ever96
  2. Krista

Give list a short description

  Swim4ever96's Rating My Rating
1
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
the guy that the main girl fell in love with while she was skatboarding is hott (not hotter than nick jonas tho lol)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I loved it
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
I loved it
4
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
awesome movie
5
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
rox my sox
6
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
just keep swimming
7
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
OMG i loved that movie i just wished that demi and joe would have kissed when they were done singing together!!
8
Grease 1978,  PG)
Grease
i love it and know every line to it
9
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
i liked the movie except for when the grampa dies
10
Mad Money 2008,  PG-13)
Mad Money
i loved it
11
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
I love this cheerleading movie!!!
12
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
Taylor Laurtner is HOTT!!!! lol

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments