My Favorite Movies
| sweettrina8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
One Love 2003, Unrated) |
|
| 3 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Herbie Goes Bananas 1980, G) |
|
| 5 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Family Reunion: The Movie 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Madea's Class Reunion 2003, Unrated) |
|
| 8 |
Meet the Browns 2004, Unrated) |
|
| 9 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Shall We Dance 2004, PG-13) |
















