My Favorite Movies
| sweetsugagirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 2 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 4 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Prince of Egypt 1998, PG) |
|
| 8 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Sky High 2005, PG) |
|
| 10 |
Event Horizon 1997, R) |
|
| 11 |
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 13 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 14 |
300 2007, R) |
|
| 15 |
The One and Only 2002, Unrated) |
|
| 16 |
Frágiles (Fragile) 2005, PG-13) |
















