My Favorite Movies
| SweetSourSuga's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Down to Earth 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Wood 1999, R) |
|
| 5 |
Boyz n the Hood 1991, R) |
|
| 6 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Two Can Play That Game 2001, R) |
|
| 8 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 9 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Friday 1995, R) |
|
| 11 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 12 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 13 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 18 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 19 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 20 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 22 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 23 |
Like Mike 2 2006, PG) |
|
| 24 |
Scream 1996, R) |
|
| 25 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 26 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 27 |
The Fighting Temptations 2003, PG-13) |



























