My Favorite Movies
| sweetpea266's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Something to Talk About 1995, R) |
|
| 13 |
So I Married an Axe Murderer 1993, PG-13) |
|
| 14 |
Hellraiser 1987, R) |
|
| 15 |
Hellraiser - Bloodline 1996, R) |
|
| 16 |
Hellraiser - Deader 2004, R) |
|
| 17 |
Hellraiser VI - Hellseeker 2001, R) |
|
| 18 |
Hellraiser - Hellworld 2005, R) |
|
| 19 |
Hellraiser 3: Hell on Earth 1992, R) |
|
| 20 |
Hellraiser - Inferno 2000, R) |
|
| 21 |
Hellbound: Hellraiser 2 1988, R) |





















