My Favorite Movies


  sweetnspyce's Rating My Rating
1
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
P.S. I Love You
I love this movie, it had me crying one minute and then laughing the next.
2
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
Great movie!!
3
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
Love this movie from beginning to end!! There was not a dull moment in the movie whatsoever!! Definatly a must see!!
4
The Green Mile 1999,  R)
5
Bad Boys II 2003,  R)
6
The Lion King 1994,  G)
7
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay 2008,  R)
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
Funny as hell!!!
8
Finding Nemo 2003,  G)
9
The Spiderwick Chronicles 2008,  PG)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
X-Men 2000,  PG-13)
12
Blade 1998,  R)
13
A Walk to Remember 2002,  PG)
14
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
15
Love and Basketball 2000,  PG-13)
16
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments