My Favorite Movies


  sweetmm332002's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
2
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
Grease 1978,  PG)
5
White Chicks 2004,  PG-13)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
9
Shrek 2001,  PG)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
The Matrix 1999,  R)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Pretty Woman 1990,  R)
14
Spider-Man 2002,  PG-13)
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
16
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
17
Scary Movie 2 2001,  R)
18
Braveheart 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments