My Favorite Movies


  sweetkia12's Rating My Rating
1
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
2
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
3
Meet the Browns 2004,  Unrated)
4
Akeelah and the Bee 2006,  PG)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
7
Bring It On 2000,  PG-13)
8
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
9
Big Momma's House 2000,  PG-13)
10
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
11
Little Man 2006,  PG-13)
12
White Chicks 2004,  PG-13)
13
Norbit 2007,  PG-13)
14
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
15
Jump In! 2007,  Unrated)
16
High School Musical 2006,  G)
17
High School Musical 2 2007,  G)
18
Mean Girls 2004,  PG-13)
19
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
20
Shrek the Third 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments