My Favorite Movies
| Sweetiii13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Dark Water 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 5 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 6 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 12 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 13 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 14 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 15 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 16 |
Just Friends 2005, PG-13) |
















