My Favorite Movies
| sweetgirla17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 5 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 8 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 10 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 14 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 15 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 17 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 18 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 19 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 20 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 21 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |





















