My Favorite Movies
gud,bad,sad,romantic,horror.we all need abit of everything.
| SWEETCH1CK's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Pie 1999, R) |
|
| 2 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 3 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 8 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Collateral 2004, R) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |










