Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sweetbizzybee's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
9
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
10
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
11
Spider-Man 2002,  PG-13)
12
Spider-Man 2 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments