My Favorite Movies


  sweetal808's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
American Pie 1999,  R)
American Pie
It's hilarious!!!!!!
4
American Pie 2 2001,  R)
5
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
6
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
it was sad
7
American Wedding 2003,  R)
American Wedding
it was funny
8
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
it's okay
9
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
it was scary
10
The Grudge 2 2006,  PG-13)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
the guy was hot!!!!!
14
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
it was sad and cool
15
The Ring Two 2005,  PG-13)
16
The Guardian 2006,  PG-13)
The Guardian
it was sad.....I cried to tears
17
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments