My Favorite Movies


  sweet1008's Rating My Rating
1
Romeo & Juliet: Sealed With a Kiss 2006,  G)
2
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
3
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
very sweet
4
Dennis the Menace 1993,  PG)
5
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
6
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
7
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
good
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
nice
9
The Lion King 1994,  G)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Perfect Stranger 2007,  R)
13
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
14
Spider-Man 2002,  PG-13)
15
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
16
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
it good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments