Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  svarog2018's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
2
King Kong 2005,  PG-13)
3
The Exorcist 1973,  R)
4
Constantine 2005,  R)
5
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
6
Van Helsing 2004,  PG-13)
7
Underworld: Evolution 2006,  R)
8
Troy 2004,  R)
9
Ghost Rider 2007,  PG-13)
10
School of Rock 2003,  PG-13)
11
Remember the Titans 2000,  PG)
12
Hitch 2005,  PG-13)
13
The Devil's Advocate 1997,  R)
The Devil's Advocate
"Vanity is my favourite sin!"
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Best!!!
15
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
The Exorcism of Emily Rose
Damn i love exorcism movies....
16
Marley & Me 2008,  PG)
Marley & Me
bow wow WOW... awesome...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments