My Favorite Movies
| svanos8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 5 |
Dirty Harry 1971, R) |
|
| 6 |
In the Face of Evil: Reagan's War in Word and Deed 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 9 |
McLintock! 1963, Unrated) |
|
| 10 |
Heartbreak Ridge 1986, R) |










