My Favorite Movies


  suzy42992's Rating My Rating
1
Rocky Balboa 2006,  PG)
Rocky Balboa
60 years and still can throw down
2
The Godfather 1972,  R)
The Godfather
this movie is so goood
3
Scarface 1983,  R)
Scarface
tony montana-"I kill for fun"
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
channing tatum is so sexy
5
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
this is crazy good,shia looks soooooooo sexy
6
Alpha Dog 2006,  R)
Alpha Dog
justin timberlake looks so sexy in this movie,and funny
7
A Guide to Recognizing Your Saints 2006,  R)
A Guide to Recognizing Your Saints
it is soo sad,but great
8
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
vin deisel is sexy
9
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
channing tatum,cruise cries 2 much
10
Georgia Rule 2007,  R)
Georgia Rule
this is sooooo good,i feel soooooo bad for lindsey
11
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
this is so good
12
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
shia
13
Rocky IV 1985,  PG)
Rocky IV
russian shit
14
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
it is so good,i love the ending
15
Gracie 2007,  PG-13)
Gracie
this is a great movie i seen it the 1st night it was out it is great
16
Speed 1994,  R)
Speed
its good keanu reeves is soo hot
17
Rocky III 1982,  PG)
Rocky III
hey
18
Rocky V 1990,  PG-13)
Rocky V
i thought it was over thank god it wasnt
19
Rocky II 1979,  PG)
Rocky II
yo adrien
20
Rocky 1976,  PG)
Rocky
i love rocky

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments