My Favorite Movies


  suzannequinn1988's Rating My Rating
1
Beetlejuice 1988,  PG)
2
Big Momma's House 2000,  PG-13)
3
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
4
Friday 1995,  R)
5
Friday After Next 2002,  R)
6
Ghost Rider 2007,  PG-13)
7
I, Robot 2004,  PG-13)
8
Independence Day 1996,  PG-13)
9
Knocked Up 2007,  R)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Resident Evil 2002,  R)
12
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
13
Rush Hour 1998,  PG-13)
14
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
15
Saw 2004,  R)
16
Saw II 2005,  R)
17
Saw III 2006,  R)
18
Scary Movie 2000,  R)
19
Scary Movie 2 2001,  R)
20
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
21
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
22
Snakes on a Plane 2006,  R)
23
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
24
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
25
The Grudge 2004,  PG-13)
26
Transformers 2007,  PG-13)
27
Trainspotting 1996,  R)
28
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
29
28 Days Later 2002,  R)
30
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
31
Apocalypse Now 1979,  R)
32
Back to the Future 1985,  PG)
33
Back to the Future Part II 1989,  PG)
34
Back to the Future Part III 1990,  PG)
35
Bend It Like Beckham 2002,  PG-13)
36
Bring It On 2000,  PG-13)
37
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
38
Bruce Almighty 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments