My Favorite Movies
| suzanne773's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lassie Come Home 1943, G) |
|
| 2 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 3 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 4 |
Gia 1998, R) |
|
| 5 |
The X-Files - Fight the Future 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 7 |
Big Man on Campus 1989, PG-13) |
|
| 8 |
On the Buses 1971, PG) |
|
| 9 |
Road House 1989, R) |
|
| 10 |
Two Moon Junction 1988, R) |
|
| 11 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |











