Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. susie4uk2006
  2. Susie

Give list a short description

  susie4uk2006's Rating My Rating
1
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
2
Hitch 2005,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
4
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
5
About a Boy 2002,  PG-13)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
9
There's Something About Mary 1998,  R)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
12
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
15
Mary Poppins 1964,  G)
16
The Sound of Music 1965,  G)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. nolawolf
    nolawolf posted 4 years ago

    Girl, don't you watch lesbian movies?