Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  surfychick325's Rating My Rating
1
Platoon 1986,  R)
2
Serendipity 2001,  PG-13)
3
Mighty Joe Young 1998,  PG)
4
Can't Hardly Wait 1998,  PG-13)
5
You Got Served 2004,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
The Island 2005,  PG-13)
8
Ladder 49 2004,  PG-13)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
King Arthur 2004,  PG-13)
11
Raise Your Voice 2004,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
13
King Kong 2005,  PG-13)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Four Brothers 2005,  R)
16
Assault on Precinct 13 2005,  R)
17
White Chicks 2004,  PG-13)
18
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
19
I Still Know What You Did Last Summer 1998,  R)
20
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
21
The Amityville Horror 2005,  R)
22
The Break-Up 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments