Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. surfergal92
  2. ~BeThAnY

I love chick flicks!!!!!

  surfergal92's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
i cryed in it
2
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
hillarious
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
this is lyk 1 of my fav movies i loved it
4
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
i cryed in this movie
5
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
good
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
i love chick flicks
8
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
chad is hot!!!
9
American Pie 1999,  R)
American Pie
funny!!
10
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
i love this movie
11
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
Loved it
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i loved that movie i cryed in it lol
13
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
it was funny i thought it was the same as cheaper by the dozen but its waz good!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments