My Favorite Movies
| SuRfErBaBe142's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Major League 2 1994, PG) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion 1994, Unrated) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 15 |
Grease 1978, PG) |
|
| 16 |
Remember the Titans 2000, PG) |















