My Favorite Movies
| SuperGalKay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 8 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 9 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 15 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 16 |
It Takes Two 1995, PG) |
|
| 17 |
Grease 1978, PG) |
|
| 18 |
It's a Boy Girl Thing 2006, PG-13) |
|
| 19 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 20 |
Eurotrip 2004, R) |




















