My Favorite Movies
| superduckcop's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Seconds 1994, PG-13) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |
|
| 4 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 6 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 7 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 8 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 9 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 10 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001, R) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |












