My Favorite Movies
| Superbitch690's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 5 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 6 |
The Dukes of Hazzard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 8 |
Casanova 2005, R) |
|
| 9 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 10 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 12 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 14 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |














