Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SuperBeast69's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
300
kick ass movie. for thoes who love action an gore in an movie bout ancient times. a must see for all.
2
Good Will Hunting 1997,  R)
3
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
spectacular movie, love that time period
4
The Matrix 1999,  R)
5
The Matrix Revolutions 2003,  R)
6
The Matrix Reloaded 2003,  R)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
great story line, liked what it was based off of
10
The Last Samurai 2003,  R)
The Last Samurai
luv it! ^_^
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
definetly the best out of all of em! it kiked ass!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments