My Favorite Movies


  supemma's Rating My Rating
1
Joe Dirt 2001,  PG-13)
2
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
3
Feds 1988,  PG-13)
4
Falling Down 1993,  R)
5
The Green Butchers (Grønne slagtere) 2003,  R)
6
The Last Emperor 1987,  PG-13)
7
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
8
Hot Fuzz 2006,  R)
9
Jarhead 2005,  R)
10
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
11
Payback 1999,  R)
12
Buffalo Soldiers 2001,  R)
13
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995,  R)
14
Leaving Las Vegas 1995,  R)
15
As Good As It Gets 1997,  PG-13)
16
Sin City 2005,  R)
17
Trekkies 1997,  PG)
18
Trailer Park Boys: The Movie 2006,  R)
19
The Time Machine 2002,  PG-13)
20
The Rock 1996,  R)
21
Thank You For Smoking 2005,  R)
22
The Big Lebowski 1998,  R)
23
Trading Places 1983,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments