My Favorite Movies


  supathug6's Rating My Rating
1
Bad Boys II 2003,  R)
2
Shark Tale 2004,  PG)
3
Rent 2005,  PG-13)
4
Happy Feet 2006,  PG)
5
ATL 2006,  PG-13)
6
Beauty Shop 2005,  PG-13)
7
Barbershop 2002,  PG-13)
8
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
9
Barbershop 2 - Back in Business 2004,  PG-13)
10
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
11
Ali 2001,  R)
12
Woo 1998,  R)
13
Bad Boys 1995,  R)
14
The Color Purple 1985,  PG-13)
15
Life 1999,  R)
16
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
17
Set It Off 1996,  R)
18
Madagascar 2005,  PG)
19
Crash 2005,  R)
20
Four Brothers 2005,  R)
21
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
22
Norbit 2007,  PG-13)
23
What's Love Got To Do With It? 1993,  R)
24
The Five Heartbeats 1991,  R)
25
American Pie 1999,  R)
26
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
27
The Matrix 1999,  R)
28
Honey 2003,  PG-13)
29
Rocky 1976,  PG)
30
Hitch 2005,  PG-13)
31
Dreamgirls 2006,  PG-13)
32
Ray 2004,  PG-13)
33
Wedding Crashers 2005,  R)
34
Mean Girls 2004,  PG-13)
35
Pulp Fiction 1994,  R)
36
Shrek 2001,  PG)
37
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
38
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
39
Shrek 2 2004,  PG)
40
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments