My Favorite Movies


  sunnee222's Rating My Rating
1
Saw 2004,  R)
Saw
i love the bit where he cuts off his own foot:)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Phone Booth 2003,  R)
Phone Booth
hot!
4
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
soooo nice
5
Wolf Creek 2004,  R)
6
Love Actually 2003,  R)
7
Saw II 2005,  R)
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
i LOVE this movie, E.T is sexy
11
Almost Famous 2000,  R)
12
Final Destination 3 2006,  R)
13
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
14
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
classic!!
15
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
brilliant!
16
Hannibal 2001,  R)
17
Shallow Hal 2001,  PG-13)
18
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
johnny depp!!! what more do i have to say??
19
Carrie 1976,  R)
Carrie
stephen king, best writer of all time!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments