My Favorite Movies
these r the movies that all the cool kiddies in town r watching
| summybear333's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 2 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Winnie the Pooh - A Very Merry Pooh Year 2008, G) |
|
| 4 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 5 |
I love Lucy 1953, G) |
|
| 6 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 7 |
Snow White and the Seven Dwarfs 1937, G) |
|
| 8 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 9 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 10 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 11 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 12 |
The Five People You Meet in Heaven 2004, Unrated) |
|
| 13 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |













