My Favorite Movies
| sumgirl8084's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 2 |
The Perfect Score 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 4 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Raising Helen 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Pride and Prejudice , Unrated) |














