My Favorite Movies


  sulliclaire17's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
hehehe this is jens borrowed it bwt 2 years ago!! oopsy!! x x x x
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
well good film!!!!
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
mint!!! cant wait for the 3rd!!!!
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
went 2 see this 2day n its the best outta the 3 defo gna b addin this 2 the collection!!!!
5
Final Destination 2000,  R)
6
Final Destination 2 2003,  R)
7
Final Destination 3 2006,  R)
8
Rush Hour 1998,  PG-13)
9
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
10
Bad Boys 1995,  R)
11
Bad Boys II 2003,  R)
12
The Waterboy 1998,  PG-13)
13
Anger Management 2003,  PG-13)
14
Little Nicky 2000,  PG-13)
15
Billy Madison 1995,  PG-13)
16
Bulletproof 1996,  R)
17
Click 2006,  PG-13)
18
The Longest Yard 2005,  PG-13)
19
Spanglish 2004,  PG-13)
20
50 First Dates 2004,  PG-13)
21
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
22
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
23
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
24
Get A Clue 2002,  G)
25
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
26
Mean Girls 2004,  PG-13)
27
Freaky Friday 2003,  PG)
28
Life-Size 2000,  G)
29
The Parent Trap 1998,  PG)
30
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
31
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
32
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
33
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
34
Troy 2004,  R)
35
Seven (Se7en) 1995,  R)
36
Kevin & Perry Go Large 2000,  R)
37
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
38
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
39
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
40
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
41
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments