Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sukhidhanju's Rating My Rating
1
Bride and Prejudice 2004,  PG-13)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
love it so much
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
love it love it
4
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
looks scary
5
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
6
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
7
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
seen it way to much
8
Sleepover 2004,  PG)
9
Bollywood Hollywood 2002,  PG-13)
10
Our Lips Are Sealed 2001,  G)
11
When in Rome 2002,  G)
12
Finding Nemo 2003,  G)
13
Chicken Little 2005,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments