My Favorite Movies
| suji113008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 6 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 7 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 9 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 14 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Pretty Woman 1990, R) |
















suji113008 posted 3 years ago
this are only some of my favorate movies.