My Favorite Movies
| sugerjr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 2 |
Better Off Dead 1985, PG) |
|
| 3 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 4 |
The Wicker Man 1974, R) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 6 |
Hairspray 1988, PG) |
|
| 7 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 8 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 9 |
Camp 2003, PG-13) |
|
| 10 |
I Heart Huckabees 2004, R) |
|
| 11 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |











