My Favorite Movies
| sugarmuffins's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 2 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
Good Boy! 2003, PG) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Saw 2004, R) |











