My Favorite Movies


  sugarman15's Rating My Rating
1
Saw 2004,  R)
2
Saw II 2005,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
Shooter 2007,  R)
5
Vacancy 2007,  R)
6
Disturbia 2007,  PG-13)
7
28 Weeks Later... 2007,  R)
8
War (Rogue Assassin) 2007,  R)
9
Transformers 2007,  PG-13)
10
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
11
Saw IV 2007,  R)
Saw IV
TWISTED, SICK IF YOU AINT SEE IT YET GO WATCH IT
12
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
"...a scary, inventive, exciting and breathless adventure..."

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments