My Favorite Movies


  sugardan1's Rating My Rating
1
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
dis film makes me cwy
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Employee of the Month 2006,  PG-13)
4
The Break-Up 2006,  PG-13)
5
The Holiday 2006,  PG-13)
6
Honey 2003,  PG-13)
7
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Happy Feet 2006,  PG)
10
Night at the Museum 2006,  PG)
11
Little Man 2006,  PG-13)
12
Saw III 2006,  R)
13
Rocky Balboa 2006,  PG)
14
The Green Mile 1999,  R)
15
8 Mile 2002,  R)
16
A Cinderella Story 2004,  PG)
17
Cinderella Man: The James J. Braddock Story 2005,  Unrated)
18
She's the Man 2006,  PG-13)
19
She's All That 1999,  PG-13)
20
Snakes on a Plane 2006,  R)
21
Shrek the Third 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments