My Favorite Movies


  suegea's Rating My Rating
1
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
2
Scary Movie 2000,  R)
3
The Tigger Movie 2000,  G)
4
White Chicks 2004,  PG-13)
5
Girl, Interrupted 1999,  R)
6
Original Sin 2001,  R)
Original Sin
The sex scene
7
The Italian Job 2003,  PG-13)
8
Taking Lives 2004,  R)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Monsters, Inc. 2001,  G)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
14
Foxfire 1996,  R)
15
Gia 1998,  R)
16
Life or Something Like It 2002,  PG-13)
17
Monster 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments