My Favorite Movies
| stuped1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Hell Hath No Fury 2006, Unrated) |
|
| 3 |
Secrets of the Dead: D-Day: The Ultimate Conflict 2004, Unrated) |
|
| 4 |
Mysterious Origins of Man 1999, Unrated) |
|
| 5 |
Collision Course 1990, PG) |
|
| 6 |
The Rookie 2002, G) |
|
| 7 |
The Moon-Spinners 1964, PG) |
|
| 8 |
Prancer 1989, G) |
|
| 9 |
In The Custody Of Strangers 1982, Unrated) |
|
| 10 |
Buster 1988, R) |
|
| 11 |
Yes 2004, R) |
|
| 12 |
Miracle Mile 1989, R) |
|
| 13 |
Finian's Rainbow 1968, G) |
|
| 14 |
The Conrad Boys 2006, Unrated) |
|
| 15 |
A Business Affair 1994, R) |
|
| 16 |
Cashback 2006, R) |
|
| 17 |
The Alamo 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Lubbock Lights 2002, Unrated) |
|
| 19 |
The Black Marble 1979, PG) |
|
| 20 |
The Miles Davis Story 2001, Unrated) |
|
| 21 |
A Piece of Eden 2000, G) |
|
| 22 |
Bang The Drum Slowly 1973, PG) |
|
| 23 |
'Round Midnight 1986, R) |
|
| 24 |
Weeds 1987, R) |
|
| 25 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 26 |
Jackie Chan: The Kung Fu Years 2004, Unrated) |
























