My Favorite Movies
| stunningrae's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |













