My Favorite Movies


  straiton's Rating My Rating
1
Blade Runner 1982,  R)
2
Blade 1998,  R)
3
Blade II 2002,  R)
4
The Legend of Zorro 2005,  PG)
5
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
6
Bloodsport 1986,  R)
7
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
8
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
9
Cats & Dogs 2001,  PG)
10
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
11
Dark Fury - The Chronicles of Riddick 2004,  Unrated)
12
The Dirty Dozen 1967,  Unrated)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
17
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
18
Men in Black 1997,  PG-13)
19
Men in Black II 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments