My Favorite Movies


  Stormyrose's Rating My Rating
1
The Hobbit 1978,  Unrated)
2
The Return of the King 1980,  R)
3
Primeval 2007,  R)
4
The Cave 2005,  PG-13)
5
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
6
Ghost Rider 2007,  PG-13)
7
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
8
Doom 2005,  R)
9
Mysterious Island 1961,  PG)
10
Journey to the Center of the Earth 1959,  G)
11
20,000 Leagues Under The Sea 1954,  G)
12
Pitch Black 2000,  R)
13
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
14
Dreamcatcher 2003,  R)
15
Boo 2004,  R)
16
Robin Hood 1973,  G)
17
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
18
The Lost Voyage 2001,  R)
19
Ghost Ship 2002,  R)
20
The Reaping 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments